Kırtasiye

Kırtasiye alanındaki ihtiyaçlarınızın karşılanması için geniş ürün gamı ile sunulan ürünlerden yararlanabilirsiniz. Her biri yüksek kaliteye sahip olan kullanışlı ve dayanıklı ürünler ile birlikte kırtasiye alanında çok çeşitli ürünler sunulmaktadır. Hem eğitim kurumları hem de işyerleri için ekonomik, yüksek kaliteye sahip ve kullanışlı kırtasiye ürünleri alanında firmamız çalışmalarını sürdürmektedir.

Sunulan kırtasiye ürünleri geniş yelpazede oldukları için çok çeşitli ihtiyaçların karşılanmasını sağlamaktadır. Yenilikçi anlayışın her ürüne yansıtılması sonucunda üretimde yüksek kalite standartları yakalanmıştır. Ürünler ile birlikte pazarın ihtiyaçlarının doğru şekilde karşılanmasını sağlayan firmamız bu sayede beklentileri en iyi yansıtan ürünler yaratarak, ihtiyaçlarınıza doğru yanıtlar vermeyi hedeflemektedir. Kalite anlayışından ödün vermeden özenli tasarım çizgimiz devam etmektedir.

Evo Pazarlama, özellikle A4 ve A5 kâğıt satışında hem ülke içi hem de balkan ülkelerinde faaliyet göstermektedir. Dünyaca ünlü Chamex, Navigator gibi kağıtların satışlarını yapmaktadır. Bununla birlikte, çok hacimli olmamakla beraber kraft ambalaj kâğıdı satışları da yapmaktadır.