Yazılım

Günümüzün değişen şartlarında, global olanı yakalamak için internet alanında hizmet sağlayan firmamız, müşterilerin internet beklentilerine etkili çözümler sunmaktadır. İnternet alanında daha geniş kitlelere ulaşmak, beklentilere uygun internet çözümleri sunmak, bireysel ve işletmeler için sağlanan hizmetler kapsamında yüksek güvenlikli altyapı sistemleri sağlamaktadır.

Evo Yazılım, kullanıcıların internet üzerinden yapacakları işlemleri ve buna dönük olarak işlemlerin hızlı bir şekilde yapılmasını sağlayan firmamız, bu sayede değişen dünya şartlarına da en iyi şekilde uyum göstermeyi mümkün hale getirmektedir. Çağın gerekliliklerini taşıyan doğru internet çözümleri ile birlikte hem bireysel hem de işletmeler internet ortamında hedefledikleri aşamaları doğru bir şekilde elde edebilirler. Yüksek kullanıcı memnuniyeti ile sunulan hizmetler internet ortamında marka oluşturmak için de önemli katkılar sağlar.

Evo Yazılım, uzmanlık alanında mobil tabanlı uygulamalar, web yazılımı, borsa tabanlı internet ve uygulama yazılımları, sosyal medya entegrasyonları, e-ticaret yazılımı, e-ticaret entegrasyon yazılımları, video tabanlı yazılımlar, yüksek verimli hız testleri, crash test uygulamaları, haber sitesi yazılımları, haber siteleri canlı paylaşım entegrasyonları, wordpress tabanlı açık/kapalı kaynak kodlu yazılım ve entegrasyonlar, mobil operatör tabanlı akıllı reklam gösterme yazılımları, network ve sunucu altyapısı gibi bir çok web, mobil ve eş zamanlı network altyapılı uygulamalarda profesyonellik kazanmış, 10 yılı geçmiş uzmanlık tecrübesiyle, uluslararası pazarda binlerce işe imzasını bırakmıştır.