Organizasyon

Çeşitli alanlara yönelik organizasyon gereksinimleri, şirketimiz tarafından sunulan hizmetler sayesinde daha hızlı, pratik ve ekonomik hale gelmektedir. Özellikle iş toplantıları, görüşmeleri ya da iş alanında yapılacak olan etkinliklere yönelik sunulan hizmetler ile birlikte etkili çözümler elde etmekteyiz.

Sürecin başından sonuna kadar deneyimli hizmet anlayışı, uzman ekip çalışanları ile birlikte tam istenilen şekilde organizasyonlara olanak tanıyan hizmetlerimiz, bu sayede beklentileri de en iyi şekilde karşılayan bir kuruluştur.

Evo Etkinlik, 100’den fazla kurumsal ve magazinsel etkinliğe imza atan, kendi sektöründe birçok ilki bünyesinde bulunduran bir oluşumdur. Cemiyet hayatını buluşturan açılışlar, yaza merhaba partileri, yeni yıl etkinlikleri, şirket ve bayii lansmanları, yeni sezon davetleri, ödül törenleri, zirveler ve etkinlik adına yapılan etkinliklerde Türkiye’nin önde gelen bir şirketidir.

Türkiye’nin ilk internet ödülleri olan ve basında çıkan haberler bazında ilk dördün arasında yer alan, Dijital Dünyanın Enleri Ödül Töreni, yaklaşık 1.500.000 kişinin oylamaya katıldığı, tek Türk basının değil, Dünya basınının yakından takip ettiği bir etkinliktir. Bununla birlikte, Türk-Azerbaycan Kardeşlik Ödülleri, İstanbul Ekonomi Zirvesi, İstanbul Bilişim Zirvesi ve birçok etkinliğe imza atmış durumdadır.