Reklam

Özellikle dijitalleşen bir çağda geniş kitlelere ulaşmak, marka adınızın popüler hale gelmesi için reklam hizmetleri kaçınılmaz bir önem taşımaktadır. Bizlerde bu ihtiyacı, yolun başında gördüğümüz için, zamanın ruhuna uygun, yüksek kalite standartlarında, beklentilerine en hızlı şekilde cevap verebilen, dijital, basılı, TV ve açık hava alanında yatırımlar gerçekleştirip, sektörün yol belirleyicilerinin arasında yer almaktayız.

Evo Medya, PR ve Fikir Atölyesi, Türkiye’nin ilk dijital PR ajansı ünvanına sahiptir. Kuruluş yılından bugüne 1000’den fazla firmaya dokunan, bünyesinde influencer marketing, medya planlama, SEO, dijital pazarlama, network marketing, TV reklamları, açık hava reklamları gibi reklamcılık adına 100’den fazla kategoride hizmet veren, akademik bir kuruluştur.

AdNative, bilindiği üzere haber gibi görünen reklam modelleri son zamanlarda trendler arasındadır. Bizlerde bundan yola çıkarak, Türkiye’nin önde gelen haber sitelerinde native reklamcılığı başlatıp ve 200’e yakın haber sitelerinde, 25 milyon tekil kullanıcıya ulaşan, 5 milyar reklam gösterimi olan kendi sahibi olduğumuz native alanlarını pazarlayan tek yetkili reklam network ajansıdır.

Smart Push, Dünya’da bulunan 3 firmadan birisi olan akıllı bildirim gönderme sisteminin Türkiye ve Ortadoğu temsilciliğini üstlenmekteyiz. Özellikle haber siteleri ve e-ticaret sitelerinin yeni ürün/haber girdiğinde mobil/masaüstü bildirimler atarak, trafiğini/satışını arttıran İngiliz asıllı yazılım şirketinin tüm operasyonlarını yürütmekteyiz.