Yayıncılık

Evo Yayıncılık hizmetleri kapsamında bireysel ve kurumsal markalara yönelik yayınlarını yapma imkânı sağlamaktadır. Bu sayede, basılı/dijital materyal hizmetleri isteklerinizi doğru şekilde algılanıp, farklı alanlarda gereksinim duyulan yayıncılık alanındaki isteklere yönelik sağlanan hizmetler ile birlikte yayın dünyasında farklılığın öncüsü olmaktadır.

Türkiye’nin ilk dijital dergisi olan Evos Angels, aylık 2 milyon kişi tarafından okunan, Cumhuriyet tarihinde ilk defa London University tarafından ödül almış bir dijital yayındır. 2009 yılında ilk adımlarının atıldığı dönemde, dijitallik anlamında ülkemizde hiçbir girişim yokken başlanmış ve sonrasında da her geçen gün katlaya katlaya başarısına başarı katmış, yüzlerce ödül ve plaket almış, Türk basınına adını altın harflerle yazdırmış, kitaplara konu alan bir başarı hikayesine eşlik eden, üniversitelerde ders olarak gösterilen bir ilki ruhunda bulunduran, bir girişimin meyvesidir.

Evos Angels dışında, Türkiye’nin birçok dergi ve haber sitesine haber servisi ve yayıncılık materyalleri sağlayarak, teknolojini paylaşan bir kurumdur. Özellikle dijital yayıncılıkta röportaj ve özel haberde sektörde lider bir kurum olarak yayın hayatına devam etmektedir.

Ziyafet Dergisi, Doğan Holding bünyesinde bulunan Türkiye’nin ilk yeme & içme dergisi olan bu kurumu 2021 yılında Dline AŞ ile birlikte renklerimize bağlayıp, Türkiye’de çok farklı bir yemek kültürünü dijitalle birleştirip, eski gücü ve vizyonuyla Türk yeme & içme sektörüne yepyeni bir soluk verecek bir yatırımla gelmektedir.