Turizm

Firmamız turizm alanındaki yatırımları ve hizmetleri ile birlikte sektörün gelişmesine, daha iyi standartlara kavuşması için özel bir kolaylık sağlamaktadır. Yerli ve yabancı turistlere yönelik, beklentilerin en iyi şekilde karşılanmasına dönük olarak sunulan hizmetler ile turizm alanında kararlı duruşunu sürdürmektedir.

Turizmin daha geniş kesimlere ulaşması, turistlerin isteklerinin tespit edilmesi ve daha fazla geliştirilmesi, sunulan hizmet kalitesinden yüksek memnuniyet duyulması ve buna yönelik turistik tesisler olmak üzere sağlanan hizmetler alanında önemli ve kararlı adımların atılmasına öncelik ediyor. Turizmin her zaman yüksek kalite standartlarına sahip olmasını sağlayan ve müşteri odaklı misyon anlayışımız ile birlikte çalışmalar çağın gerekliliklerine uygun şekilde yerine getirilerek yüksek kalite standartları yakalanmış oluyor.

Evo Turizm ve Otelcilik olarak, birçok otel ekipmanları, restoran mutfak ve sarf malzemeleri, otel ve restoran işletmeciliği alanında yaklaşık 3 farklı kuşaktan gelen deneyimi halen daha sürdürmektedir. İstanbul, Bodrum ve Mersin şehirlerinde birçok yatırımlarımız bulunmaktadır.